Міні дитячий садок

- Це Монтессорі садок для дітей від 2,5 -6 років.

Монтессорі є всесвітньо визнаною педагогічної концепцією в освіті. Вона заснована на філософії розвитку дитини, відповідно до якої дитина набуває оперативні знання в сферах життя, в яких він братиме участь, як дорослий. Монтессорі є всеосяжною і оригінальною системою освіти, в якій підкреслюється важливість самостійної діяльності дитини і індивідуальних темпів розвитку, і яка має унікальний підхід до техніки навчання.
Ми пропонуємо:
- Затишну обстановку з шанобливим ставленням до кожної дитини;
- Обладнане Монтессорі-середовище;
- Відеоспостереження;
- Музичні та танцювальні заняття;
- Англійську мову;
- Гімнастику, розроблену фізіотерапевтами, для запобігання сколіозу;
- Дієтичне харчування;
- Еко-двір для прогулянок;
- Хореографiя вiд школи мюзiкла.

Що ми робимо!?

- Догляд за собою і за навколишнім середовищем;
- Розвиток самостійності;
- Розвиток дрібної і великої моторики;
- Виховання навичок комунікації;

- Розвиток творчих навичок;
- Розвиток музичного слуху;
- Виховання любові до музики;

- Розширення словникового запасу;
- Розвиток мовлення;
- Формування пов'язаної мови.

У наших групах ведеться серйозний моніторинг та спостереження освітніх успіхів кожної дитини і системна робота з батьками, а також практикується індивідуальний підхід до кожної дитини.

Заняття за методом М. Монтессорі вважаються основними і дуже важливими заняттями. Саме під час занять, в підготовленому середовищі, дитина поступово приходить в стан нормалізації. Це стан, коли дитина самодісциплінованим, гармонійний і сконцентровано. Дорослі вже в цей момент стають справжніми партнерами, помічниками і наставниками.

Освітній процес починається вже з приходу дитини в Клуб. Тому, ми особливу увагу приділяємо роздяганню дітей. Ми намагаємося не робити нічого за дитину і допомагати йому тільки в тому, що він не може зробити сам!

Такі щоденні заняття розвивають в дитині самостійність, бажання доробити до кінця, концентрацію і уважність.

У нашому Клубі проходить повноцінна адаптація дитини до соціального життя. Діти вивчають матеріал з власної волі, з великим інтересом і допитливістю. Кожна дитина навчається в своєму темпі, залежно від характеру і темпераменту.

- понеділок-п'ятниця 8:50-12:30 

IMG_0373.jpg